MIS Danışmanlığı

Teknolojileri Kuruluşunuzda Etkin kullanın...

Duyurular

Bu yıl yüksek lisans programı için bir yer mi arıyorsunuz? Dünyada üst sıralarda yer alan üniversite ile bir  derece kazanın. Kuzey Kıbrıs'ta tek akredite edilmiş İngiltere yüksek lisans programı. 

Hemen Başvur

36226151_1061428304007174_80960187560288

Sivil Toplum Örgütleri Rehberi, Yöneticilik Merkezi ve Limasol Intercollege Limasol Kampüsü tarafından yürütülen “Ada Çapında STÖ Rehberi” projesi kapsamında oluşturulmuştur.

Kıbrıs Sivil Toplum Örgütleri

directory_tr.jpg

Yazılı İletişim Teknikleri ve Etkin İletişim ve Beden Dili Eğitimlerini değerli eğitmenimiz Nilüfer Türksoy ile başarıyla tamamladık.

Eğitim Kursları

Yüksel Akay Ltd. için Stratejik Planlama Çalıştayı. Yönetim Merkezi, 21 Şubat 2016 tarihinde Arkın Colony Otel'de Yüksel Akay Ltd. için 2016-2019 Stratejik Planlama Çalıştayı gerçekleştirdi.

Atölye

20 Şubat 2016'da Yönetim Merkezi, Yeni Kıbrıs Derneği ve Lefkoşa Üniversitesi tarafından 'Etnik ve Ulusal Kimlik Kıbrıs sorununun çözümünü nasıl etkileyecektir' başlıklı etkinlik oldu.

Konferans

Kıbrıs Sivil Toplum Haritalama ve Kapasite Geliştirme Projesi kapsamında MCMED ve STK Destek Merkezi bir ' Toplama ve Ağ Atölye'' düzenledi.

Atölye

UWS'den Dr. John Connolly ve Anne Gifford temsilcileri de üniversite, programlar ve stratejileri hakkında bilgi verdi. Seansı bir kokteylle takip etti.
Sunduğumuz ana programlar hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın

Akademik Ziyaret

Kuzey Kıbrıs’tan 9 öğrencimizinde aralarinda oldugu yüzlerce öğrenci UWS’den mezun oldu.

UWS'DEN MEZUN OLMAK

AMINU.jpg

Manchester Üniversitesi ile 10 yılı aşkın yakın ilişkimiz devam ediyor. Üniversitenin master öğrencilerini bir kez daha konuk ettik..

Akademik Ziyaret

Gerçekleştirdiğimiz Birleşik Kıbrıs'taki “Kıbrıs Türk Ekonomisi” nin konsolidasyon çalıştayı 10 Şubat 2016'da Kıbrıs Türk Ticaret Odası için gerçekleştirildi.

Atölye

Yaptığımız “Birleşik Kıbrıs” araştırmasında “Kıbrıs Türk Ekonomisi” raporunun sunumu, 11 Şubat 2016 tarihinde Kıbrıs Türk Ticaret Odası için verilmiştir.

Raporun Sunumu

Yönetim Merkezi, Yüksel Akay Ltd. çalışanının şirket yöneticileri ile davranışlarını, motivasyonunu ve duygusal zekasını analiz etmiştir. İnsan kaynakları süreçlerine yeni bir boyut katmaktan gurur duyuyoruz.

Atölye

Gerçekleştirdiğimiz Birleşik Kıbrıs'taki “Kıbrıs Türk Ekonomisi” nin konsolidasyon çalıştayı 10 Şubat 2016'da Kıbrıs Türk Ticaret Odası için gerçekleştirildi.

Danışmanlık

Kıbrıs Sivil Toplum Haritalama ve Kapasite Geliştirme Projesi kapsamında MCMED ve STK Destek Merkezi 'Proje Planlaması ve Yönetimi' eğitimi düzenlemiştir.

Proje Yönetimi

Address: Gülhane Str. No: 6, Gönyeli, North Cyprus

Tel: (+90) 548 835 25 06

©2019 by The Management Centre of the Mediterranean.