İŞ ORTAKLARIMIZ

Tinto Logo

Gönyeli Belediyesi, Kuzey Kıbrıs'taki en başarılı kamu kurumlarından biridir. Verimlilik ve hizmet kalitesini daha üst seviyeye çıkarmak için kurumsal yeniden yapılandırma hizmetine ihtiyaç duyan Gönyeli Belediyesi bu ihtiyaçlarını karşılamak için bizi seçti.

Aplyex

Kıbrıs Türk Ticaret Odası yıllardır birlikte çalıştığımız bir iş ortağımızdır. MC ve KTTO, yıllardır çeşitli projeler ve eğitimler düzenleyip, araştırmalar yayınlamıştır.

SXO Logo

Lapta Belediyesi, hizmet vermesi gereken alan açısından son yıllarda bir büyüme kaydetti. Dahası, son zamanlarda bu alan turistler ve yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Dolayısıyla Lapta belediyesi Stratejik Planlama ve Örgütsel yeniden yapılanma için MC'ye başvurdu. Buna ek olarak, "Yeşil Atık Geri Dönüşümü ve yeşil atıkların ekonomik kullanımı" projesinde belediyeyle birlikte yürütmekteyiz.

Tinto Logo

Lefke Belediyesi, Kuzey Kıbrıs'ın en hızlı gelişen kasabalardan birine hizmet vermektedir Bu nedenle, belediye örgütsel yeniden yapılanma ve halkla ilişkiler hizmetleri için bizi seçti.

Aplyex

Uzun süren diğer bir ortak da Dikmen Belediyesi. Belediyeye performans yönetimi, kalite yönetimi (ISO: 9001) ve Stratejik Planlama konularında hizmet veriyoruz.

SXO Logo

Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen kuruluşlarından biri olan Ramadan Cemil İşletmeleri ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Entegre ISO Kalite Yönetim Sistemi için Ramadan Cemil İşletmeleri'ne danışmanlık yapıyoruz.