İŞ ORTAKLARIMIZ

Gönyeli Belediyesi, Kuzey Kıbrıs'taki en başarılı kamu kurumlarından biridir. Verimlilik ve hizmet kalitesini daha üst seviyeye çıkarmak için kurumsal yeniden yapılandırma hizmetine ihtiyaç duyan Gönyeli Belediyesi bu ihtiyaçlarını karşılamak için bizi seçti.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası yıllardır birlikte çalıştığımız bir iş ortağımızdır. MC ve KTTO, yıllardır çeşitli projeler ve eğitimler düzenleyip, araştırmalar yayınlamıştır.

Lapta Belediyesi, hizmet vermesi gereken alan açısından son yıllarda bir büyüme kaydetti. Dahası, son zamanlarda bu alan turistler ve yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Dolayısıyla Lapta belediyesi Stratejik Planlama ve Örgütsel yeniden yapılanma için MC'ye başvurdu. Buna ek olarak, "Yeşil Atık Geri Dönüşümü ve yeşil atıkların ekonomik kullanımı" projesinde belediyeyle birlikte yürütmekteyiz.

Lefke Belediyesi, Kuzey Kıbrıs'ın en hızlı gelişen kasabalardan birine hizmet vermektedir Bu nedenle, belediye örgütsel yeniden yapılanma ve halkla ilişkiler hizmetleri için bizi seçti.

Uzun süren diğer bir ortak da Dikmen Belediyesi. Belediyeye performans yönetimi, kalite yönetimi (ISO: 9001) ve Stratejik Planlama konularında hizmet veriyoruz.

Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen kuruluşlarından biri olan Ramadan Cemil İşletmeleri ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Entegre ISO Kalite Yönetim Sistemi için Ramadan Cemil İşletmeleri'ne danışmanlık yapıyoruz.

Address: Gülhane Str. No: 6, Gönyeli, North Cyprus

Tel: (+90) 548 835 25 06

©2019 by The Management Centre of the Mediterranean.